High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Sharp Aquos Crystal i Aquos Crystal X - smartfony z niezwykle cienką ramką

Telefony

rss

Sharp Aquos Crystal i Aquos Crystal X - smartfony z niezwykle cienką ramką

2014.08.19//  J. Kruczek
Sharp choć jest daleki od pozycji lidera na rynku smartfonów to produkuje niezwykle ciekawe urządzenia. Kolejne modele tej marki zaskakują wyglądem, wykonaniem i specyfikacją. Najnowsze modele Aquos Crystal i Aquos Crystal X może nie są najmocniejsze, ale z pewnością nie można im odmówić oryginalności.
Zobacz także: Motorola Shamu, czyli Nexus 6 w nieoficjalnej specyfikacji »Na pierwszy rzut oka zaskakuje wypełnienie przedniego panelu. Producentowi udało się niemal do minimum ograniczyć ramki wokół ekranu. W obu przypadka możemy więc liczyć na bardzo elegancki wygląd. Sharp Aquos Crystal i Aquos Crystal X różnią się od siebie w kwestii specyfikacji praktycznie wszystkim.
Sharp Aquos Crystal i Aquos Crystal X
Sharp Aquos Crystal i Aquos Crystal X Sharp Aquos Crystal i Aquos Crystal X
Sharp Aquos Crystal i Aquos Crystal X

Sharp Aquos Crystal będzie smartfonem tańszym i słabszym. Na pokładzie znajdziemy 5-calowy ekran o rozdzielczości 720x10280 pikseli. Jego sercem został procesor Snapdragon 400 współpracujący z 1,5 GB pamięci RAM. Użytkownicy wykorzystają 8 GB pamięci wewnętrznej, a zasilanie dostarczy akumulator o pojemności 2040 mAh.
Zobacz także: Samsung Galaxy Alpha jest mocny i tylko w połowie metalowy »Aquos Crystal X otrzymał 5,5-calowy ekran o rozdzielczości Full HD. Za wydajność odpowiada Snapdragon 801 z 2 GB pamięci RAM. Na dane przygotowano 32 GB pamięci, zaś zasilanie w tym wypadku popłynie z akumulatora o pojemności 2610 mAh. Oba smartfony mają pracować pod kontrolą systemu Android 4.4.2. Szczegółowe specyfikacje zostaną zdradzone przed premierą. Nie wiemy kiedy będzie ona miała miejsce, ale wiadomo, że na początku Sharp Aquos Crystal trafi do USA i Japonii, a  Aquos Crystal X tylko do Japonii.
Sharp Aquos Crystal i Aquos Crystal X
Sharp Aquos Crystal i Aquos Crystal X Sharp Aquos Crystal i Aquos Crystal X
Sharp Aquos Crystal i Aquos Crystal X

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sharp Aquos Crystal i Aquos Crystal X - smartfony z niezwykle cienką ramką

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Sharp Aquos Crystal i Aquos Crystal X - smartfony z niezwykle cienką ramką