High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sharp CD-DH790 - miniwieża z odtwarzaczem kaset magnetofonowych

Audio-Video

rss

Sharp CD-DH790 - miniwieża z odtwarzaczem kaset magnetofonowych

2011.02.26//  J. Kruczek
Czasy kaset magnetofonowych odeszły na dobra, a przynajmniej tak mogłoby się wydawać. Japończycy są znani z technologicznych rewolucji i sentymentu do zapomnianych przez innych rozwiązań. Sharp postanowił wydać na rynek urządzenie, które przypomni dawne czasy.
Zobacz także: Sony CFD-A110 - nowoczesny boom box z odtwarzaczem CD, karaoke i kasetami magnetofonowymi »Miniwieża CD-DH790 oferuje nowoczesne rozwiązania połączone z klasycznym odtwarzaczem kaset magnetofonowych. Dzięki temu użytkownicy mogą odkopać swoją kolekcję i cieszyć się plastikowymi nośnikami, które kiedyś były nieodłącznym elementem życia każdego melomana. Urządzenie idealnie przeplata nostalgię z nowoczesnością, a wszystko w klasycznej obudowie miniwieży.
Sharp CD-DH790 Sharp CD-DH790
Sharp CD-DH790 Sharp CD-DH790
Sharp CD-DH790 Sharp CD-DH790


Zobacz także: Novac NV-CM001U czyli jak nie pozwolić zginąć kasetom magnetofonowym »CD-DH790 oferuje oprócz klasycznego kaseciaka całkiem nowoczesne opcje. Na pokładzie znalazło się miejsce dla odtwarzacza CD, który pozwala na czytanie płyt audio i plików MP3. Nie zabrakło też łącza USB, który pozwala na podpięcie zewnętrznych nośników danych, a całość uzupełnia stacja dokująca dla iPod'a. Użytkownicy mogą też korzystać z radia FM i ustawień equalizera. Taki powrót do przeszłości ma kosztować niespełna 800 złotych. Niestety nie wiemy, kiedy dokładnie CD-DH790 trafi na nasz rynek.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sharp CD-DH790 - miniwieża z odtwarzaczem kaset magnetofonowych

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sharp CD-DH790 - miniwieża z odtwarzaczem kaset magnetofonowych