High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sharp CQ1 - nowe telewizory OLED z górnej półki

Audio-Video

rss

Sharp CQ1 - nowe telewizory OLED z górnej półki

2020.05.15//  J. Kruczek
Sharp zaprezentował swoje nowe telewizory OLED. Model CQ1 dostępny w dwóch rozmiarach zadebiutował w Japonii i choć na razie nie ujawniono planów dalszej dystrybucji to niewykluczone, że niedługo telewizor zawita także w Europie oraz USA.
Zobacz także: Xiaomi Mi TV 4S - duży telewizor 4K w przystępnej cenie »Sharp CQ1 jest dostępny w wersjach z ekranem o rozmiarze 55 cali oraz 65 cali. Nowe urządzenia korzystają z paneli OLED 4K dostarczonych przez LG Display. Producent zapewnia o obsłudze HDR10, formatów Dolby Vision oraz o szerokim zakresie barw. Jakość wideo ma poprawiać procesor Medalist S1.
Sharp CQ1
Sharp CQ1 Sharp CQ1
Sharp CQ1


Zobacz także: Samsung RU7 - atrakcyjna cenowo seria telewizorów 4K »Sharp CQ1 będzie wykorzystywał system Android TV, co daje dostęp do licznych aplikacji. Producent zadbał również o system audio z frontowymi głośnikami, który ma zadbać o lepsze i bardziej przejrzyste brzmienie. Podstawa pozwoli na obracanie ekranu o 30 stopni. Plany dystrybucji na razie nie są znane. W Japonii Sharp CQ1 startuje od ceny 280 tysięcy jenów, co daje kwotę około 11 tysięcy złotych. Jak widać nie będziemy mieli do czynienia ze sprzętem dostępnym dla każdego.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sharp CQ1 - nowe telewizory OLED z górnej półki

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sharp CQ1 - nowe telewizory OLED z górnej półki