High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sharp HTS-B60 - ciekawy soundbar z bezprzewodowym subwooferem

Audio-Video

rss

Sharp HTS-B60 - ciekawy soundbar z bezprzewodowym subwooferem

2014.05.15//  J. Kruczek
Sharp wprowadza na rynek nowoczesny soundbar HTS-B60 przeznaczony do współpracy z największymi telewizorami. Urządzenie pracuje w systemie dźwięku 2.1. Komfort rozstawienia zapewnia bezprzewodowy subwoofer.
Zobacz także: Yamaha YAS-103 i YAS-93 debiutują w Polsce »W belce dźwiękowej znalazły się dwudrożne głośniki pełnozakresowe i tekstylne głośniki wysokotonowe. Łączna moc zestawu wynosi 160 W, zaś bezprzewodowy subwoofer może się pochwalić mocą wyjściową 150 W RMS. Zestaw korzysta z dekoderów Dolby Digital oraz DTS Digital Sound.
Sharp HTS-B60
Sharp HTS-B60 Sharp HTS-B60
Sharp HTS-B60


Zobacz także: Denon DHT-S514 - nowoczesny soundbar z bezprzewodowym subwooferem »Sharp HTS-B60 posiada dwa wejścia HDMI oraz jedno HDMI ARC. Kanał zwrotny audio pozwala na kontrolę głośności za pośrednictwem pilota od telewizora. Nie zabrakło optycznego i analogowego gniazda audio. Soundbar może leżeć pod telewizorem bądź wisieć na ścianie. Sharp HTS-B60 jest już dostępny za cenę 1599 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sharp HTS-B60 - ciekawy soundbar z bezprzewodowym subwooferem

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sharp HTS-B60 - ciekawy soundbar z bezprzewodowym subwooferem