High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Sharp Mebius Pad - wytrzymały tablet z Windowsem 8.1

Telefony

rss

Sharp Mebius Pad - wytrzymały tablet z Windowsem 8.1

2013.10.01//  J. Kruczek
Sharp przygotował bardzo interesujące urządzenie na japońskie targi CEATEC. Producent postanowił wkroczyć na rynek tabletów i pokazał model Mebius Pad. Urządzenie jest interesujące z kilku ważnych powodów. Przede wszystkim działający pod kontrolą Windowsa 8.1 tablet jest całkowicie odporny na wodę i kurz.
Zobacz także: Microsoft Surface Pro 2 i Surface 2 - nowe tablety oficjalnie pokazane »Mebius Pad będzie się też mógł pochwalić całkiem mocną specyfikacją opartą o czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3770 o taktowaniu 1,46 GHz. Użytkownicy skorzystają z 10,1-calowego ekranu IGZO o rozdzielczości 2560x1600 pikseli. Jak widać bazowe podzespoły robią bardzo dobre wrażenie, co w połączeniu z obudową odporną na wodę, kurz i upadki daje obraz niezwykle interesującego tabletu.
Sharp Mebius Pad
Sharp Mebius Pad Sharp Mebius Pad
Sharp Mebius Pad


Zobacz także: Nokia Lumia 2520 - nowe informacje o fińskim tablecie »Tablet korzysta z takich modułów łączności, jak WiFi i 3G. Co ciekawe zadbano o obsługę standardu LTE. W obudowie znalazły się też dwie kamery, ale producent nie zdradził na razie ich rozdzielczości. Szczegółowe informacje ukażą się zapewne po targach. Debiut tabletu Mebius Pad ma nastąpić początkiem przyszłego roku. Ceny nie są znane.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sharp Mebius Pad - wytrzymały tablet z Windowsem 8.1

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Sharp Mebius Pad - wytrzymały tablet z Windowsem 8.1