High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Sharp PN-L601B - 60-calowy monitor z matrycą dotykową

Komputery i konsole

rss

Sharp PN-L601B - 60-calowy monitor z matrycą dotykową

2011.07.06//  J. Kruczek
Sharp PN-L601B to bardzo ciekawy monitor, który oferuje przekątną 60 cali. Najbardziej niezwykłym elementem urządzenia jest jednak możliwość wykorzystania interfejsu dotykowego, co sprawia, że PN-L601B idealnie się spisze w roli narzędzia konferencyjnego i multimedialnego.
Zobacz także: Acer HN274H - 27 cali w trójwymiarze, czyli nowy ekologiczny monitor 3D »Nowy monitor Sharpa pozwala na wyświetlanie obrazu w jakości Full HD 1080p i formacie 16:9. Bardzo dobrą jakość obrazu zapewnia podświetlenie LED, zaś całość konstrukcji została tak zaprojektowana, aby pracować nieprzerwalnie przez 24 godziny na dobę.
Sharp PN-L601B Sharp PN-L601B
Sharp PN-L601B Sharp PN-L601B
Sharp PN-L601B Sharp PN-L601B


Zobacz także: BenQ TV E24-5500 - nowy monitor z odbiornikiem TV »Monitor można zamontować poziomo, jak i pionowo, zaś interfejs dotykowy pozwala na całą masę zastosowań. PN-L601B może służyć, jako narzędzie do multimedialnych prezentacji biznesowych oraz szkolnych. Za jego pomocą można korzystać z zaawansowanych programów graficznych bądź po prostu obsługiwać multimedia. Wraz z monitorem użytkownicy otrzymają specjalne oprogramowanie pozwalające na pracę z urządzeniami wielofunkcyjnymi Sharpa oraz z wirtualną gąbką i touch penem. Niestety nie znamy jeszcze ceny tego nowatorskiego monitora.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sharp PN-L601B - 60-calowy monitor z matrycą dotykową

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Sharp PN-L601B - 60-calowy monitor z matrycą dotykową