High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Sharp PNK-321 - monitor z matrycą IGZO za 29 tysięcy złotych

Komputery i konsole

rss

Sharp PNK-321 - monitor z matrycą IGZO za 29 tysięcy złotych

2013.01.21//  J. Kruczek
Sharp słynie z wprowadzania na rynek nowatorskich urządzeń. Głównie chodzi o rozwój ekranów, które oferują coraz to większe możliwości. Dziś prezentujemy monitor PNK-321 wykorzystujący nowoczesny ekran w technologii IGZO.
Zobacz także: AOC i2367fh - nowoczesny monitor z cienką ramką »Matryca IGZO pozwala na osiągnięcie rewelacyjnej jakości obrazu przy zachowaniu minimalnego zużycia energii. Nowoczesna technologia przekłada się na cenę wynoszącą w tym wypadku 29 tysięcy złotych. Sharp PNK-321 posiada ekran o przekątnej 31,5 cali i pozwala na wyświetlenie obrazu w rozdzielczości 3840x2160 pikseli. Nowy monitor wyświetla znacznie więcej treści niż tradycyjne urządzenia.
Sharp PNK-321 Sharp PNK-321
Sharp PNK-321 Sharp PNK-321
Sharp PNK-321 Sharp PNK-321


Zobacz także: iiyama wzbogaciła serię monitorów ProLite o kolejne dwa modele »Sharp PNK-321 otrzymał krawędziowe podświetlenie LED, co dodatkowo podnosi jakość obrazu. Na wyposażeniu znajdują się dwa gniazda HDMI oraz DisplayPort. Nowy monitor mimo potężnej ceny ma szansę na znalezienie sporej klienteli. Docenią go bowiem wszyscy graficy potrzebujący bardzo wydajnego i energooszczędnego monitora.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sharp PNK-321 - monitor z matrycą IGZO za 29 tysięcy złotych

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Sharp PNK-321 - monitor z matrycą IGZO za 29 tysięcy złotych