High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Sharp RW-T107 - tablet internetowy z technologią NFC

Telefony

rss

Sharp RW-T107 - tablet internetowy z technologią NFC

2011.08.23//  J. Kruczek
Sharp już 5 września wypuści na rynek nowy tablet internetowy o oznaczeniu RW-T107. Urządzenie nie wyróżnia się bardzo na tle konkurencji za wyjątkiem zastosowanej technologii NFC. Dzięki czemu tablet będzie pozwalał na dokonywanie płatności w sklepach.
Zobacz także: Lenovo IdeaPad P1 - nowy tablet z systemem Windows »Urządzenie ma być wyposażone w 7-calowy ekran. Niestety producent nie zdradził szczegółów technicznych tabletu, które zostaną ujawnione w najbliższym czasie. Wiadomo, że nowy Skarp będzie obsługiwany przez system Google Android 2.3, co jest sporym zaskoczeniem. Topowe konstrukcje korzystają już z napisanego z myślą o tabletach Androida 3.0.
Sharp RW-T107 Sharp RW-T107
Sharp RW-T107 Sharp
Sharp RW-T107 Sharp


Zobacz także: Sony S1 i S2 zadebiutują na początku września »Na pokładzie tabletu znajdziemy kamerę do rozmów konferencyjnych. Zdradzono też czas pracy na jednym ładowaniu, który ma wynieść około 8 godzin. Sharp RW-T107 jest dość dziwnym tabletem, który nie aspiruje do walki o miano najlepszego, ale też nie będzie obsadzał tyłów. Nieco kontrowersyjnym pomysłem jest zastosowanie technologii NFC, która może się sprawdzać w smartfonach, ale w tablecie jest chyba nie potrzebna. Najbliższe dni powinny przynieść szczegółową specyfikację nowego tabletu.
Sharp RW-T107 Sharp
Sharp RW-T107 Sharp
Sharp RW-T107 Sharp
Sharp RW-T107 Sharp
Sharp RW-T107 Sharp
Sharp RW-T107 Sharp
Sharp RW-T107 Sharp

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sharp RW-T107 - tablet internetowy z technologią NFC

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Sharp RW-T107 - tablet internetowy z technologią NFC