High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Sharp WG-N20 - elektroniczny notatnik rodem z Japonii

Gadżety

rss

Sharp WG-N20 - elektroniczny notatnik rodem z Japonii

2013.07.27//  J. Kruczek
Sharp szykuje nowy bardzo interesujący gadżet o nazwie WG-N20. Na pierwszy rzut oka urządzenie przypomina klasyczny czytnik elektronicznych książek. Jednak za jego pomocą nie przeczytamy ulubionej lektury, ale za to zanotujemy ważne informacje.
Zobacz także: Manta EBOOK 04 - pierwszy czytnik z nowej serii »Sharp WG-N20 to w efekcie elektroniczny notatnik wykorzystujący ekran e-ink. Dzięki temu gadżet może pracować bardzo długo na jednym ładowaniu, a wbudowana pamięć pozwoli na odręczne zapisanie 2 tysięcy stron. Użytkownik będzie mógł za pomocą rysika pisać i rysować w taki sam sposób, jak na normalnym papierze. Z tym, że nie bezie musiał kupować niezliczonej ilości zeszytów i notatników papierowych.
Sharp WG-N20
Sharp WG-N20 Sharp WG-N20
Sharp WG-N20


Zobacz także: PocketBook Touch LUX - wydajny czytnik elektronicznych książek »Producent zadbał o możliwość odtwarzania różnego rodzaju dokumentów i arkuszy obliczeniowych. Na wszystkie będzie można nanosić poprawki. Ekran pracuje w rozdzielczości 800x600 pikseli. Eksport danych odbywa się za pośrednictwem przewodów USB. Zaletami notatnika są wymiary wynoszące 11,1x15,5x0,99 cm oraz waga 210 gramów. Cena notatnika Sharp WG-N20 wynosi 150 dolarów, a jego premiera nastąpi w sierpniu na rynku japońskim. Na razie nie zdradzono planów dalszej dystrybucji.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sharp WG-N20 - elektroniczny notatnik rodem z Japonii

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Sharp WG-N20 - elektroniczny notatnik rodem z Japonii