High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sharp wprowadza na polski rynek 80-calowy telewizor 3D

Audio-Video

rss

Sharp wprowadza na polski rynek 80-calowy telewizor 3D

2013.04.15//  J. Kruczek
Sharp wprowadził na rynek nowy telewizor AQUOS Quattron 3D LC-80LE857E, który przede wszystkim charakteryzuje się przekątną 80 cali. Producent uzupełnił też ofertę serii o modele 60 i 70-calowe. Wszystkie zostały wyposażone w nowoczesne technologie podnoszące jakość obrazu.
Zobacz także: Samsung Smart TV F6000 - linia nowoczesnych telewizorów zadebiutuje w kwietniu »Wysoką jakość obrazu zapewnia między innymi technologia Quattron 3 korzystająca z czterech kolorów pikseli. Telewizor wyświetla zarówno obrazy 2D, jak i 3D, zaś Active Motion 800 niweluje rozmycia szybko poruszających się na ekranie obiektów. Użytkownicy docenią również możliwość zapisu programów na podłączonej pamięci zewnętrznej.
Sharp AQUOS Quattron 3D LED LC-80LE857E
Sharp AQUOS Quattron 3D LED LC-80LE857E Sharp AQUOS Quattron 3D LED LC-80LE857E
Sharp AQUOS Quattron 3D LED LC-80LE857E


Zobacz także: LG MT93 nowy telewizor z serii Personal Smart TV »Nowe telewizory pozwalają na odtwarzanie materiałów bezpośrednio z pamięci USB. Producent zadbał o wszystkie tunery stosowane obecnie. Seria Sharp AQUOS Quattron LE857E wyróżnia się także nowoczesnym i bardzo interesującym designem. Oczywiście telewizory można sterować za pomocą smartfonów i tabletów. Największym problemem jest jednak cena, przez którą nie każdy będzie sobie mógł pozwolić na zakup nowych odbiorników. Na nowe telewizory trzeba przeznaczyć kolejno 12 tysięcy złotych za 60 cali, 20 tysięcy za 70 cali i 35 tysięcy złotych za 80 cali.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sharp wprowadza na polski rynek 80-calowy telewizor 3D

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sharp wprowadza na polski rynek 80-calowy telewizor 3D