High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sharp wprowadza na polski rynek nowe telewizory AQUOS 3D

Audio-Video

rss

Sharp wprowadza na polski rynek nowe telewizory AQUOS 3D

2014.08.30//  J. Kruczek
Sharp wprowadza na polski rynek nowe telewizory z serii AQUOS. Modele 3D LED są propozycjami dla osób szukających wydajnych telewizorów w rozmiarach od 42 do 50 cali. Wszystkie nowe odbiorniki posiadają ekrany pracujące w rozdzielczości Full HD.
Zobacz także: Samsung HU7100 i HU7200 - nowe, tańsze telewizory 4K z zakrzywionym ekranem »Producent wyposażył nowe telewizory w szereg przydatnych rozwiązań. Między innymi dobre wrażenie robi system aktywnego podświetlenia Active Motion 300 Hz. Zapewnia on ostry i wyraźny obraz nawet przy szybkich scenach.
Sharp Aquos
Sharp Aquos Sharp Aquos
Sharp Aquos

Sharp zadbał także o implementację systemu AQUOS NET+ dającego dostęp do szeregu aplikacji i usług dodatkowych. Wbudowane WiFi daje dostęp do internetu i współpracy z innymi źródłami. Dzięki technologii Miracast można strumieniować obraz ze smartfonów i tabletów.
Zobacz także: Loewe Art - nowoczesne telewizory 4K zmierzają na rynek »Nowe telewizory mogą się pochwalić wbudowanymi tunerami telewizji cyfrowej. W droższych odbiornikach zastosowano żyroskopowego pilota. Seria Sharp AQUOS wzbogaci się o nowe modele już z początkiem września. Telewizory zostały wycenione w przedziale 2699 - 4099 złotych.
Sharp Aquos
Sharp Aquos Sharp Aquos
Sharp Aquos

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sharp wprowadza na polski rynek nowe telewizory AQUOS 3D

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sharp wprowadza na polski rynek nowe telewizory AQUOS 3D