High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Sigma DP Quattro - nowa seria aparatów o ciekawej konstrukcji

Foto

rss

Sigma DP Quattro - nowa seria aparatów o ciekawej konstrukcji

2014.02.11//  J. Kruczek
Sigma DP Quattro to nowa seria aparatów kompaktowych składająca się początkowo z trzech modeli. Mają się one różnić od siebie przede wszystkim zastosowaną optyką o ogniskowych 28, 45 i 75 mm. Każdy z aparatów zostanie zamknięty w bardzo oryginalnej obudowie.
Zobacz także: Kodak PixPro S-1 - nowy bezlusterkowiec w pełnej okazałości »W aparatach zostanie zainstalowana matryca Foveon X3 Quattro. Nowa konstrukcja oferuje rozdzielczość 39 megapikseli. Na to składają się jednak trzy warstwy. Pierwsza z nich ma rozdzielczość 20 Mpix, a kolejne dwie po 4,9 Mpix. Producent nie zdradził na razie zbyt wielu szczegółów na temat nowych aparatów. Wiadomo, że modele będą nosiły nazwy DP1, DP2 i DP3. Różnice zamkną się głównie w zastosowanych obiektywach.
Sigma DP Quattro
Sigma DP Quattro Sigma DP Quattro
Sigma DP Quattro


Zobacz także: Samsung WB350F - kompakt pokryty sztuczną skórą »Każdy z nowych modeli ma otrzymać ekran o przekątnej 3 cali i rozdzielczości 921 000 punktów. Sigma DP Quattro mają oferować regulację czułości w zakresie ISO 100-6400 oraz 9-polowe autofocusy. Oryginalna obudowa posiada wymiary 161,4x67x81,6 mm, a waga nie przekroczy 395 gramów. Duży uchwyt pozwolił na zamieszczenie pojemnego akumulatora. Niestety nie znamy daty premiery aparatów i ich cen.
Sigma DP Quattro
Sigma DP Quattro Sigma DP Quattro
Sigma DP Quattro
Sigma DP Quattro
Sigma DP Quattro

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sigma DP Quattro - nowa seria aparatów o ciekawej konstrukcji

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Sigma DP Quattro - nowa seria aparatów o ciekawej konstrukcji