High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   SilentiumPC Brutus M10 Pure Black - mała obudowa z pojemnym wnętrzem

Komputery i konsole

rss

SilentiumPC Brutus M10 Pure Black - mała obudowa z pojemnym wnętrzem

2016.11.03//  J. Kruczek
SilentiumPC Brutus M10 Pure Black jest konstrukcja o dość niewielkich wymiarach, ale mimo to w swoim wnętrzu bez problemu zmieści płyty ATX. Obudowa ta jest kierowana do osób szukających prostych klasycznych rozwiązań.

Wymiary 361x193x415 mm i waga 2,7 kg przywodzą na myśl konstrukcje mATX. Mimo to bez problemów zmieścimy w niej większe płyty ATX. SilentiumPC Brutus M10 Pure Black oferuje użytkownikom jedną zatokę 5,25" raz miejsce na trzy zatoki 2,5" i dwie 3,5".
SilentiumPC Brutus M10 Pure Black
SilentiumPC Brutus M10 Pure Black SilentiumPC Brutus M10 Pure Black
SilentiumPC Brutus M10 Pure Black

W zestawie znajdziemy jeden 80-milimetrowy wentylator. Zadbano o możliwość zamontowania dodatkowego wiatraka z przodu. Na pokładzie znalazł się system zarządzania okablowaniem.
Zobacz także: X2 Siryus - efektowna obudowa debiutuje w Europie »SilentiumPC Brutus M10 Pure Black pozwala umieścić chłodzenie procesora o wysokości do 159 mm. Karty graficzne mogą mieć długość 320 mm. W przodzie znalazł się czytnik kart pamięci oraz dwa złącza USB 3.0 i gniazda audio. Nowa obudowa trafiła na rynek w cenie 99 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
SilentiumPC Brutus M10 Pure Black - mała obudowa z pojemnym wnętrzem

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   SilentiumPC Brutus M10 Pure Black - mała obudowa z pojemnym wnętrzem