High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   SilentiumPC Pax M70 - debiut eleganckiej wyciszonej obudowy

Komputery i konsole

rss

SilentiumPC Pax M70 - debiut eleganckiej wyciszonej obudowy

2015.10.12//  J. Kruczek
SilentiumPC posiadało obudowy niemal każdej klasy. Do tej pory brakowało jednak w pełni wyciszonej obudowy. Producent postanowił to nadrobić i zaprezentował konstrukcję o nazwie Pax M70.
SilentiumPC Pax M70 posiada specjalne maty tłumiące oraz otwory wentylacyjne o wyjątkowym kształcie niwelującym odgłosy. Nowy model ma być zwiastunem całej nowej serii. Konstrukcję wykonano ze stali SECC i polakierowano na czarno. Dzięki temu mamy do czynienia z bardzo minimalistycznym i eleganckim designem.
SilentiumPC Pax M70
SilentiumPC Pax M70 SilentiumPC Pax M70
SilentiumPC Pax M70

Wnętrze obudowy mieści płyty w formacie ATX i mATX. Użytkownik może umieścić w środku dwa napędy 5,25", trzy dyski 2,5" oraz dwa nośniki 3,5" lub 2,5". Do tego dochodzi siedem slotów na karty rozszerzeń. Karta graficzna może mieć długość maksymalnie 415 mm. Chłodzenie procesora o wysokości do 175 mm również nie będzie stanowiło problemu.
Zobacz także: Silverstone Redline RL04W - debiut obudowy dla fanów bieli »Jak w innych obudowach tego producenta tak i tu zastosowano podział na dwie komory. W pierwszej umieścimy zasilacz, dyski i przewody, a w drugiej płytę i karty. To ma pozwalać na lepszy przepływ powietrza. W standardzie otrzymamy trzy wentylatory. U góry obudowy znajdziemy panel z dwoma złączami USB 3.0 i 2.0. Do tego dojdzie wyjście audio, czytnik kart SD oraz kontroler obrotów. Obudowa SilentiumPC Pax M70 trafiła na nasz rynek w cenie 299 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
SilentiumPC Pax M70 - debiut eleganckiej wyciszonej obudowy

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   SilentiumPC Pax M70 - debiut eleganckiej wyciszonej obudowy