High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   SilentiumPC Regnum RG2 TG - debiut niedrogiej obudowy ze szklanym bokiem

Komputery i konsole

rss

SilentiumPC Regnum RG2 TG - debiut niedrogiej obudowy ze szklanym bokiem

2018.12.01//  J. Kruczek
SilentiumPC zaprezentowało obudowę Regnum RG2 TG. Jest to znana konstrukcja z kilkoma poprawkami, jak okno z hartowanego szkła. Producent sam się chwali, że uzyskał doskonały stosunek możliwości do ceny.
Zobacz także: In Win 307 - obudowa PC z niecodziennym panelem przednim »SilentiumPC Regnum RG2 TG może się pochwalić konstrukcją o wymiarach 447x199x450 mm i wadze 5,13 kg. Dzięki szklanej bocznej ściance można podziwiać wnętrze komputera. A w środku można zainstalować do siedmiu kart rozszerzeń oraz karty graficzne o długości do 380 mm.
SilentiumPC Regnum RG2 TG
SilentiumPC Regnum RG2 TG SilentiumPC Regnum RG2 TG
SilentiumPC Regnum RG2 TG

We wnętrzu znalazły się po dwie zatoki w rozmiarach 3,5" i 2,5". Pojawiła się także jedna zatoka 5,25" dla napędów. Użytkownik będzie mógł zamontować we wnętrzu płyty główne w formatach ATX, Micro ATX oraz Mini ITX. Chłodzenie procesora nie może przekraczać wysokości 159 mm. Producent postawił na dwukomorową konstrukcję, dzięki czemu można schować zasilacz i okablowanie.
Zobacz także: Corsair Crystal 280X i 280X RGB - ciekawe przeszklone obudowy PC »Przewidziano możliwość montażu do sześciu wentylatorów. Nie zabrakło też możliwości wykorzystania chłodzenia cieczą. Przedni panel oferuje dwa złącza USB 3.1 oraz gniazda audio i czytnik kart SD. SilentiumPC Regnum RG2 TG jest już dostępna na polskim rynku w cenie 165 zł.

SilentiumPC Regnum RG2 TG
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
SilentiumPC Regnum RG2 TG - debiut niedrogiej obudowy ze szklanym bokiem

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   SilentiumPC Regnum RG2 TG - debiut niedrogiej obudowy ze szklanym bokiem