High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   SilverStone TS12C - stacja dokująca dla dysków

Komputery i konsole

rss

SilverStone TS12C - stacja dokująca dla dysków

2017.03.24//  J. Kruczek
SilverStone szykuje premierę nowej stacji TS12C przeznaczonej do dokowania dysków twardych oraz nośników SSA. Urządzenie pozwala za pośrednictwem USB kopiować na komputer dane z klasycznych nośników.
Zobacz także: Adata SD600 - nowe bardzo szybkie dyski zewnętrzne »Stacja daje możliwość szybkiego podłączenia dysków wewnętrznych i korzystanie z nich w postaci nośników zewnętrznych. Urządzenie może tez pracować w formie samodzielnego portu do kopiowania danych między nośnikami.
SilverStone TS12C
SilverStone TS12C SilverStone TS12C
SilverStone TS12C


Zobacz także: Mad Catz Rat Pro X+ celuje w najbardziej wymagających graczy »SilverStone TS12C posiada solidną obudowę z aluminium. Urządzenie korzysta z interfejsu USB 3.1. Producent zadbał o dwie zatoki w formacie 2,5 i 3,5 cala. Dzięki obsłudze Hot-Swap możemy w każdej chwili wpinać i wypinać nośniki. Stacja dokująca cechuje się wymiarami 140x70x126 mm oraz wagą 480 gramów. SilverStone TS12C współpracuje z systemami Windows od 7 w górę oraz Mac OS X 10.5 i nowszymi.
SilverStone TS12C
SilverStone TS12C
SilverStone TS12C

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
SilverStone TS12C - stacja dokująca dla dysków

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   SilverStone TS12C - stacja dokująca dla dysków