High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Siri w roli asystenta samochodowego. Chevrolet i Apple łączą siły

Gadżety

rss

Siri w roli asystenta samochodowego. Chevrolet i Apple łączą siły

2012.12.02//  J. Kruczek
Siri jest dobrze znanym asystentem ze smartfonów i tabletów Apple. Technologia ta posiada szerokie zastosowanie, które amerykański koncern postanowił rozwinąć. Od przyszłego roku Siri wejdzie w skład zestawów multimedialnych w samochodach Chevroleta.
Amerykańskie marki nawiązały współpracę w celu zintegrowania Siri z urządzeniami multimedialnymi w samochodach. Nowa platforma ma nosić nazwę Eyes Free. Rozwiązanie pojawi się w modelach Spark oraz Sonic LTZ i RS. Oczywiście do obsługi będzie potrzebny iPhone 4S bądź 5. Za pomocą łączności Bluetooth zostanie on zintegrowany z systemami samochodu.
Siri w Chevrolecie Siri w Chevrolecie
Siri w Chevrolecie iPhone 5
Siri w Chevrolecie iPhone 5


Zobacz także: Satechi Soundfly - gadżet do obsługi smartfona w czasie jazdy »Użytkownicy będą mogli korzystać z komend głosowych oraz z dotykowego wyświetlacza w samochodzie. Aktywacja będzie następowała za pomocą przycisku na kierownicy. Po jego włączeniu będzie można głosowo wydawać komendy i obsługiwać wszystkie funkcje Siri. Technologia ma wkrótce zawitać do innych marek. Wśród nich pojawią się BMW, Mercedes, Toyota, Honda oraz Audi. Szkoda tylko, że system będzie wymagał posiadania iPhone'a. Znacznie lepiej prezentowała by się podobna technologia będąca całkowicie integralną częścią samochodu.
Siri w Chevrolecie iPhone 5
Siri w Chevrolecie iPhone 5
Siri w Chevrolecie iPhone 5

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Siri w roli asystenta samochodowego. Chevrolet i Apple łączą siły

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Siri w roli asystenta samochodowego. Chevrolet i Apple łączą siły