High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   SiriusXM Lynx - mobilne radio z systemem Google Android

Gadżety

rss

SiriusXM Lynx - mobilne radio z systemem Google Android

2012.01.06//  J. Kruczek
SiriusXM Lynx to ciekawa propozycja dla fanów muzyki i słuchania stacji radiowych. Gadżet ma zadebiutować na rynku w niedalekiej przyszłości, a jego największą zaletą będzie różnorodność zastosowań i praca pod systemem Google Android.
Zobacz także: NavRoad DUXO - nawigacja z możliwościami smartfona »Prezentowane urządzenie jest odtwarzaczem multimedialny, który może pełnić funkcję radia satelitarnego oraz radia samochodowego. SiriusXM Lynx może odbierać tradycyjne stacje radiowe oraz korzystać z rozgłośni internetowych dzięki wbudowanemu modułowi WiFi. Gadżet pozwoli też na zapisanie ulubionych audycji, których zdaniem producenta zmieści się około 200 godzin. Dodatkowo pojemność zwiększymy za pomocą kart pamięci microSD.
SiriusXM Lynx SiriusXM Lynx
SiriusXM Lynx SiriusXM Lynx
SiriusXM Lynx SiriusXM Lynx


Zobacz także: Cowon C2 - nowy mobilny odtwarzacz multimedialny z obsługą internetu »Obsługę umożliwia ekran dotykowy o przekątnej 3,5 cala i rozdzielczości 800x480 pikseli. Po bokach znalazły się przyciski funkcyjne, a u góry zmieszczono regulację głośności. System Android nie powinien sprawić nikomu problemów. Sirius XM Lynx ma zadebiutować na rynku w najbliższej przyszłości za cenę 250 dolarów, zaś stacja dokująca zmieniająca odtwarzacz w radio będzie dostępna za cenę 70 dolarów. Razem z odtwarzaczem jest dostępny dodatkowy głośnik z uchwytem samochodowym.
SiriusXM Lynx SiriusXM Lynx
SiriusXM Lynx SiriusXM Lynx
SiriusXM Lynx SiriusXM Lynx

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
SiriusXM Lynx - mobilne radio z systemem Google Android

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   SiriusXM Lynx - mobilne radio z systemem Google Android