High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Skagen Falster 2 - zapowiedź eleganckiego smartwatcha

Gadżety

rss

Skagen Falster 2 - zapowiedź eleganckiego smartwatcha

2018.08.30//  J. Kruczek
Skagen Falster 2 jest bardzo ciekawym przedstawicielem smartwatchy. Urządzenie podobnie, jak poprzednik stawia na efektowny minimalizm. Sama stylistyka nie jest oczywiście najmocniejszą stroną gadżetu.
Skagen Falster 2 ma zostać oficjalnie zaprezentowany podczas targów IFA 2018, ale już teraz możemy się przyjrzeć zegarkowi. Producent przygotował nowe tarcze oraz dwa dodatkowe przyciski fizyczne, które pozwalają na programowanie i szybki dostęp do ulubionych funkcji.
Skagen Falster 2
Skagen Falster 2 Skagen Falster 2
Skagen Falster 2

Obudowa smartwatcha otrzymała uszczelnienie, co gwarantuje wodoodporność. W sprzedaży pojawią się modele z paskami silikonowymi, skórzanymi oraz z magnetycznymi bransoletami. Skagen Falster 2 posiada zainstalowany system Wear OS. Za jego sprawne działanie odpowiada procesor Qualcomm Snapdragon Wera 2100. Wyposażenie obejmuje między innymi czujnik tętna, GPS oraz NFC.
Zobacz także: LG Watch Timepiece - zapowiedź ciekawego inteligentnego zegarka »Na pełną specyfikację musimy jeszcze poczekać. Zostanie ona przedstawiona podczas targów IFA 2018. Zdradzono za to ceny, które mają się mieścić w granicach od 1 369 do 1 499 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Skagen Falster 2 - zapowiedź eleganckiego smartwatcha

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Skagen Falster 2 - zapowiedź eleganckiego smartwatcha