High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Slide Scanner MT4092 - mobilny skaner negatywów od Media-Tech

Foto

rss

Slide Scanner MT4092 - mobilny skaner negatywów od Media-Tech

2011.01.15//  J. Kruczek
Slide Scanner MT4092 to najnowsze urządzenie firmy Media-Tech, które pozwala na skanowanie starych kliszy fotograficznych i cyfrowe wywołanie zdjęć. Urządzenie pozwala na skan fotografii z tradycyjnej kliszy 35mm.
Zobacz także: Hahnel Inspire LiveView - pilot zdalnego sterowania do lustrzanek »Producent zapewnia, że obrazy zeskanowane za pomocą Slide Scanner MT4092 będą posiadały najwyższą jakość. Wszystko dzięki zastosowaniu podświetlenia LED oraz automatycznej regulacji ekspozycji i balansu bieli. Całość ma się złożyć na idealne odwzorowanie oryginalnych kolorów. Wszystkie zeskanowane zdjęcia zapisują się automatycznie w plikach JPG na kartach SD/SDHC.
Slide Scanner MT4092 Slide Scanner MT4092
Slide Scanner MT4092 Slide Scanner MT4092
Slide Scanner MT4092 Slide Scanner MT4092


Zobacz także: Hama Delta Base P/V - uniwersalna ładowarka akumulatorów z aparatów »Slide Scanner MT4092 posiada kolorowy ekran LCD o przekątnej 2,4 cala, który pozwala na podgląd zdjęć i wybór odpowiedniego trybu skanowania. Producent zadbał też o wyjście TV-Out pozwalające na oglądanie zeskanowanych zdjęć na telewizorach. Slide Scanner MT4092 podłączony do komputera pełni funkcję czytnika kart pamięci. Producent sprzedaje z nowym skanerem specjalne oprogramowanie do retuszu zdjęć. Urządzenie jest zasilane zarówno wbudowanym akumulatorem, jak i za pomocą zasilacza 5V 1A. Gadżet trafił na rynek w cenie 429,99 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Slide Scanner MT4092 - mobilny skaner negatywów od Media-Tech

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Slide Scanner MT4092 - mobilny skaner negatywów od Media-Tech