High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Smach Z - konsolka PC wkrótce zadebiutuje w przedsprzedaży

Komputery i konsole

rss

Smach Z - konsolka PC wkrótce zadebiutuje w przedsprzedaży

2018.03.05//  J. Kruczek
Smach Z jest interesującym handheldem, który powstaje już od kilku lat. Twórcy sprzętu poinformowali, że ostateczna specyfikacja została ustalona, a lada moment rozpocznie się przedsprzedaż konsolki.
Zamówienia na Smach Z wystartują od 15 marca. Pierwsze 10 tysięcy osób otrzyma 10-procentową zniżkę. A to oznacza, że za podstawową wersję trzeba będzie zapłacić 629 a nie 699 dolarów. Wersja Plus będzie kosztowała 809 a nie 899 dolarów. Póki co nie zdradzono kiedy ruszą dostawy, ale zapewne zostanie to ujawnione 15 marca.
Smach Z
Smach Z Smach Z
Smach Z


Zobacz także: GPD Win 2 - kieszonkowy komputer odkrywa karty »Smach Z jest napędzana przez procesor AMD Ryzen Embedded 160B, który otrzymuje pomoc od 4 lub 6 GB pamięci RAM. Użytkownik skorzysta z 6-calowego ekranu dotykowego o rozdzielczości Full HD. Na dane zostanie przeznaczone 64 bądź 128 GB pamięci. Specyfikacja ma obejmować łączność WiFi, Bluetooth oraz akumulator 12 800 mAh. Smach Z pozwoli na odpalanie gier pecetowych i twórcy zapewniają, że najnowsze tytuły będą działały z dość wysoką wydajnością. Jak się spisuje konsolka przekonamy się po publikacji pierwszych recenzji.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Smach Z - konsolka PC wkrótce zadebiutuje w przedsprzedaży

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Smach Z - konsolka PC wkrótce zadebiutuje w przedsprzedaży