High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   SmartPlane - interesujący samolot sterowany z pomocą iPhone'a

Gadżety

rss

SmartPlane - interesujący samolot sterowany z pomocą iPhone'a

2013.12.01//  J. Kruczek
Zabawki na zdalne sterowanie cieszą się wielką popularnością i dają wiele zabawy. Szczególnie latające gadżety przyciągają dużych chłopców a jednym z ciekawszych modeli na rynku jest SmartPlane.
Nie mamy tu do czynienia z replika konkretnego samolotu. Lekka konstrukcja została wykonana z polipropylenu. Jej twórcy dopracowali wszystkie elementy w taki sposób, aby w razie uderzenia nie uszkodził się silniczek ze śmigłem. Kolejną zaletą jest bateria ważąca zaledwie 1 gram i pozwalająca na 5 minut lotu. Ten czas jednak można wydłużyć do 30 minut za pomocą odpowiedniego wykorzystywania prądów powietrznych. Naładowanie akumulatorka zajmuje zaledwie 15 minut.
SmartPlane
SmartPlane SmartPlane
SmartPlane


Zobacz także: Millenium Falcon, który lata - idealny gadżet dla fanów Star Wars »Największą zaletą urządzenia jest jednak współpraca ze smartfonami i tabletami Apple. Za pośrednictwem modułu Bluetooth samolot łączy się ze smartfonem, a specjalna aplikacja pozwala na bardzo szczegółowe sterowanie. Możemy w niej uraczyć sztuczny horyzont oraz przepustnice. Obieranie kierunku odbywa się zaś za pomocą odchylania urządzenia sterującego.  SmartPlane to bardzo interesujący gadżet, który może się okazać rewelacyjnym prezentem pod choinkę. Samolot trafił do sprzedaży za 69 euro.
SmartPlane
SmartPlane SmartPlane
SmartPlane

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
SmartPlane - interesujący samolot sterowany z pomocą iPhone'a

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   SmartPlane - interesujący samolot sterowany z pomocą iPhone'a