High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Smartfony Samsunga z Androidem 8.0 - nieoficjalna lista aktualizacji

Telefony

rss

Smartfony Samsunga z Androidem 8.0 - nieoficjalna lista aktualizacji

2017.11.27//  J. Kruczek
Samsung jest jednym z największych producentów smartfonów, a przy tym jest marką, która zawodzi w przypadku aktualizacji swoich urządzeń. Koreańska marka często popija popularne urządzenia w aktualizacjach systemów, a na innych długo zwleka z wprowadzaniem zmian.
Od pewnego czasu krążą plotki na temat aktualizacji smartfonów Samsunga do Androida 8.0 Oreo. Póki co nie ujawniono oficjalnych informacji na ten temat, ale w serwisie Phonearena pojawiła się grafika z listą urządzeń mających otrzymać najnowszy system Google.
Samsung
Samsung Samsung
Samsung


Zobacz także: Xiaomi Mi Note 3 - ciekawy smartfon w nowej tańszej wersji »Lista nie jest oficjalna, ale w znacznej  mierze pokrywa się ze wcześniejszymi doniesieniami. Sporą ciekawostką jest fakt pojawienia się na liście smartfonów z serii Galaxy S6. Rzadko producenci cofają się o dwie generacje flagowych modeli z aktualizacją. Na liście znalazły się też nowe modele z serii A. Wskazuje to na fakt, że pojawią się one na rynku z Androidem 7.1, a dopiero później otrzymają aktualizację. To trochę rozczarowuje, ponieważ modele z górnej półki średniaków powinny już otrzymać na start najnowsze oprogramowanie. Teraz nie pozostaje nic, jak czekać na oficjalną listę.
Samsung
Samsung
Samsung

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Sony A6400 - debiut szybkiego bezlusterkowcaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Smartfony Samsunga z Androidem 8.0 - nieoficjalna lista aktualizacji

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Smartfony Samsunga z Androidem 8.0 - nieoficjalna lista aktualizacji