High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Smartwatch Xiaomi Watch S2 - konkurencja dla Galaxy

Gadżety

rss

Smartwatch Xiaomi Watch S2 - konkurencja dla Galaxy

2022.12.14//  P. Potocki
Firma Xiaomi nie zapada w sen zimowy ale serwuje nam sporo premier, które trafią w nasze ręce w przyszłym roku. A propos rąk... a właściwie nadgarstków. Jedną z nowości, któe nam Xiaomi zaserwowało jest smartwatch o lopatologicznej nazwie Watch S2.

Występuje on w dwóch rozmiarach: 42 i 46 mm. To dobra informacja, gdyż będziemy mogli dobrać odpowiednie urządzenie do rozmiarów naszego przedramienia. Wyposażone zostały w ekrany w technologii AMOLED o średnicy odpowiednio: 1,32 i 1,43 cala. Co ciekawe obydwa oferują taką samą rozdzielczość to jest 466x466 pikseli.

Smartwatch Xiaomi Watch S2
Smartwatche mierzą natlenienie krwii oraz puls jak również poziom tkanki tłuszczowej, masę mięśni, gęstość kości i poziom metabolizmu. Oczywiście wartości, które otrzymamy są dość umowne i nie możemy na nich polegać w 100 procentach – trudno zreszą aby tego typu gadżety były w stanie zastępić specjalistyczne wyroby medyczne.

Na pokładzie znajdziemy naturalnie GPS jak również NFC, głośnik oraz mikrofon. Zatem nie zgubimy się na świecie, zapłacimy za kawę a nawet przeprowadzimy miłą konwersację. Gdy to wszystko nam się już znudzi możemy przystąpić do ćwiczeń fizycznych w czym pomoże nam 100 trybów monitorowania aktywności sportowej.

Pora na delikantą kwestię czyli czas pracy na baterii. Tutaj większy braciszek może spojrzeć z wyższością na wersję 42mm. Producent obiecuje 12 dni pracy. Mniejszy model powinien wytrzymać do 7 dni. 
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Smartwatch Xiaomi Watch S2 - konkurencja dla Galaxy

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Smartwatch Xiaomi Watch S2 - konkurencja dla Galaxy