High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Smartype - bezprzewodowa klawiatura z praktycznym wyświetlaczem

Komputery i konsole

rss

Smartype - bezprzewodowa klawiatura z praktycznym wyświetlaczem

2012.09.04//  J. Kruczek
Smartype to bardzo ciekawe akcesorium, które pomoże w pisaniu tekstów na komputerze. Bezprzewodowa klawiatura wyróżnia się jednym bardzo ważnym elementem w postaci wbudowanego ekranu LCD ciągnącego się wzdłuż klawiszy.
Urządzenie ma rozwiązać problem zmęczenia przy długim pisaniu. Osoby niepotrafiące pisać na klawiaturze bez patrzenia na nią muszą zerkać co chwilę na monitor. To powoduje na dłuższą metę bóle karku i oczu. Oczywiście przy chwilowym pisaniu problem ten niemal nie istnieje, ale obróbka długich dokumentów potrafi zmęczyć.
Smartype Smartype
Smartype Smartype
Smartype Smartype


Zobacz także: Matias One - klawiatury obsługujące kilka urządzeń naraz »Smartype posiada podłużny ekran LCD, na którym wyświetla się tekst pisany na klawiaturze. Co ciekawe producent zadbał też o wsparcie dla kilku przydatnych aplikacji. między innymi na ekranie wyświetlimy wstawki z serwisów społecznościowych. Smartype jest całkiem praktycznym gadżetem, który ma szansę na odniesienie sukcesu. Niedługo urządzenie zadebiutuje w przedsprzedaży, choć nie znamy jeszcze jego ceny.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Smartype - bezprzewodowa klawiatura z praktycznym wyświetlaczem

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Smartype - bezprzewodowa klawiatura z praktycznym wyświetlaczem