High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sonos Playbar - nowy soundbar dla wymagających

Audio-Video

rss

Sonos Playbar - nowy soundbar dla wymagających

2013.02.15//  J. Kruczek
Sonos zaprezentował nową belkę dźwiękową o nazwie Playbar. Urządzenie oferuje wysoką jakość dźwięku oraz możliwość bezprzewodowego podłączenia do sieci domowej. W ten sposób nowy głośnik może być umieszczony wszędzie tam, gdzie zapragnie jego właściciel.
Producent nie zdradził technologicznych szczegółów nowego modelu. Wiadomo jednak, że w obudowie znalazło się miejsce na sześć średnio-niskotonowych przetworników i trzy wysokotonowe. Mają one generować bardzo dobrze odwzorowany dźwięk. Producent zapewnia wysoką jakość, co potwierdzają inne urządzenia tej marki.
Sonos Playbar Sonos Playbar
Sonos Playbar Sonos Playbar
Sonos Playbar Sonos Playbar


Zobacz także: MartinLogan Vision - niewielki soundbar na ścianę i pod telewizor »Sonos Playbar nie tylko łączy się z urządzeniami bezprzewodowo, ale także automatycznie dostosowuje ustawienia do pomieszczenia, w jakim jest używany. Elegancki design i bogate możliwości montażu pozwalają zarówno trzymać głośnik na stoliku, jak i powiesić go na ścianie. Nowy soundbar ma kosztować około 700 dolarów i zadebiutuje na rynku 5 marca.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sonos Playbar - nowy soundbar dla wymagających

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sonos Playbar - nowy soundbar dla wymagających