High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Sony A7 III - spory skok wydajności w nowym bezlusterkowcu

Foto

rss

Sony A7 III - spory skok wydajności w nowym bezlusterkowcu

2018.02.27//  J. Kruczek
Sony A7 III jest propozycja dla osób szukających zaawansowanego pełnoklatkowego bezlusterkowca. Nowy model może sie pochwalić kilkoma usprawnieniami względem poprzednika, ale największym jest imponujący system AF zaczerpnięty z modelu A9.
System AF z modelu A9 w połączeniu z procesorem BIONZ X dał ogromny skok wydajności względem modelu A7 II. Także tryb zdjęć seryjnych mocno przyspieszył i teraz oferuje wydajność 10 kl./s. Seria może zapisać nawet 177 zdjęć JPEG. Kolejnym mocnym elementem jest akumulator pozwalający na wykonanie do 710 zdjęć na jednym ładowaniu. Fotografie zapiszemy na kartach SD bądź MS. Mają one oddzielne sloty.
Sony A7 III
Sony A7 III Sony A7 III
Sony A7 III

Sony A7 III korzysta z pełnokletkowej matrycy Exmor R o rozdzielczości 24,2 Mpix. Pozwala ona na pracę w zakresie czułości ISO 100-51200 z możliwością rozszerzenia do 50-204800. W obudowie znajdziemy złącza microUSB, USB typu C, HDMI typu D oraz mikrofonowe, słuchawkowe i zdalny wyzwalacz.
Zobacz także: Olympus PEN E-PL9 - oficjalna zapowiedź bezlusterkowca »W aparacie nie mogło zabraknąć modułów łączności bezprzewodowej. Tutaj producent postawił na WiFi, Bluetooth oraz NFC. Sony A7 III wraz z akumulatorem waży 650 gramów. Aparat ma trafić do sklepów w kwietniu za cenę około 2000 dolarów.
Sony A7 III
Sony A7 III
Sony A7 III
Sony A7 III

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony A7 III - spory skok wydajności w nowym bezlusterkowcu

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Sony A7 III - spory skok wydajności w nowym bezlusterkowcu