High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Sony A9 - nowy król bezlusterkowców

Foto

rss

Sony A9 - nowy król bezlusterkowców

2017.04.21//  J. Kruczek
Sony A9 według producenta ma stanowić alternatywę dla lustrzanek. Nowy bezlusterkowiec faktycznie oferuje sporo i dla wielu fotografów może stanowić bardzo interesujący wybór.

Nowy flagowy bezlusterkowiec wykorzystuje pełnoklatkową matrycę Exmor RS o rozdzielczości 28,3 Mpix. Wspomaga ją w pracy procesor obrazu BIONZ X. O nieporuszone zdjęcia zadba zaawansowana stabilizacja 5-osiowa o skuteczności 5 EV.
Sony A9
Sony A9 Sony A9
Sony A9

Usprawniony autofocus cechuje się 693 punktami detekcji fazy, 299 punktami w trybie APS-C oraz 25 punktami detekcji kontrastu. Zastosowane podzespoły pozwalają na pracę w zakresie czułości ISO 100 do 51200. Tryb seryjny daje możliwość wykonywania zdjęć z prędkością 20 kl/s.
Zobacz także: Olympus PEN E-PL8 - stylowy bezlusterkowiec na horyzoncie »Użytkownik może kontrolować kadr przez wizjer elektroniczny bądź z pomocą 3-calowego ekranu. W obudowie znalazły się dwa sloty na karty pamięci. Sony A9 korzysta z szerokiego zakresu portów oraz z łączności WiFi, Bluetooth i NFC. Zastosowany akumulator oferuje możliwość wykonania 480 zdjęć z wizjerem i630 zdjęć z ekranem LCD. Sony A9 zadebiutuje na rynku wkrótce w cenie 5300 euro za korpus. Producent szykuje także sporą ilość akcesoriów oraz dedykowanych obiektywów.
Sony A9
Sony A9
Sony A9

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony A9 - nowy król bezlusterkowców

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Sony A9 - nowy król bezlusterkowców