High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony Bravia ZD9 - nowe flagowe telewizory trafiły do Polski

Audio-Video

rss

Sony Bravia ZD9 - nowe flagowe telewizory trafiły do Polski

2016.09.14//  J. Kruczek
Sony Bravia ZD9 przejmuje role flagowego telewizora japońskiej marki. Modele z tej serii nie tolerują kompromisów i stawiają na najwyższą jakość obrazu.

Obecnie do oferty trafiły dwie wersje z ekranami Triluminos o przekątnej 65 oraz 75 cali. Wkrótce w ofercie ma się pojawić także gigantyczny model o przekątnej 100 cali. Oczywiście nowe modele pracują w rozdzielczości 4K 3840x2160 pikseli.
Sony Bravia ZD9
Sony Bravia ZD9 Sony Bravia ZD9
Sony Bravia ZD9

Nie mogło tu zabraknąć obsługi technologii HDR. Za sprawne działanie i przetwarzanie obrazu ma odpowiadać wydajny procesor X1 Extreme. Sony Bravia ZD9 posiada diody LED sterowane indywidualnie dzięki czemu podświetlają tylko te miejsca, które muszą w danej chwili.
Zobacz także: Samsung KS7500 - nowe telewizory 4K zmierzają na rynek »Na pokładzie znalazł się system Android TV 6.0. Telewizory obsługują materiały 3D a dźwięk wspierają systemy S-Front Surround 3D, S-Master, Dolby Digital, Digital Plus oraz Pulse. Dźwięk trafia do głośników 2x10 W. W obudowie znalazły się wszystkie potrzebne wejścia, a także moduły WiFi i NFC.
Sony Bravia ZD9
Sony Bravia ZD9
Sony Bravia ZD9

Sony Bravia ZD9 prezentuje się imponująco. Wrażenie robią też ceny. Za mniejszy z nowych modeli zapłacimy 22 999 złotych, podczas gdy większy wyceniono na 34 999 złotych. Ceny przyszłego 100-calowego modelu nie zdradzono.
Sony Bravia ZD9
Sony Bravia ZD9
Sony Bravia ZD9

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony Bravia ZD9 - nowe flagowe telewizory trafiły do Polski

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony Bravia ZD9 - nowe flagowe telewizory trafiły do Polski