High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony CFD-A110 - nowoczesny boom box z odtwarzaczem CD, karaoke i kasetami magnetofonowymi

Audio-Video

rss

Sony CFD-A110 - nowoczesny boom box z odtwarzaczem CD, karaoke i kasetami magnetofonowymi

2010.05.25//  J. Kruczek
Do naszych domów zakrada się coraz nowsza technologia, która ma sprawiać życie przyjemniejszym. Często jednak nowoczesne gadżety są bez wyrazu i polotu. Z takiego założenia wyszło Sony, które zaprezentowało nowego boom boxa w stylu retro.
Zobacz także: Novac NV-CM001U czyli jak nie pozwolić zginąć kasetom magnetofonowym »Sony CFD-A110 został wyposażony w klasyczny czytnik płyt CD oraz w system karaoke i radio. Najciekawsze jest jednak zastosowanie kultowego magnetofonu kasetowego. Nowe urządzenie jest połączeniem nowoczesnej technologii i klasycznych rozwiązań, na których wychowały się miliony. CFD-A110 został zaprojektowany z myślą o rynku japońskim, ale urządzenie ma trafić także po za wyspy na Pacyfiku.
Sony CFD-A110 Sony CFD-A110 pozwoli...
Sony CFD-A110 ...pośpiewać przy akompaniamencie...
Sony CFD-A110 ...starych dobrych kaset


Zobacz także: Harman Kardon MAS100 - luksusowa mini wieża »Możliwość słuchania kaset magnetofonowych po latach ma kosztować w przybliżeniu równowartość 700 złotych. Boom box zadebiutuje na rynku japońskim w przyszłym miesiącu. Niestety producent nie podaje, kiedy urządzenie przywędruje na stary kontynent. Pozostaje mieć nadzieję, że to kiedyś nastąpi, ponieważ CFD-A110 prezentuje się bardzo interesująco. Jak się okazuje to kraj, który jest uważany za najnowocześniejszy na świecie tęskni najbardziej do klasycznych rozwiązań z końca minionego wieku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony CFD-A110 - nowoczesny boom box z odtwarzaczem CD, karaoke i kasetami magnetofonowymi

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony CFD-A110 - nowoczesny boom box z odtwarzaczem CD, karaoke i kasetami magnetofonowymi