High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Sony Cyber-shot HX350 - nowy superzoom oficjalnie zaprezentowany

Foto

rss

Sony Cyber-shot HX350 - nowy superzoom oficjalnie zaprezentowany

2016.12.22//  J. Kruczek
Sony Cyber-shot HX350 jest oficjalnym następca modelu HX300 obecnego na rynku od trzech lat. Ponownie mamy do czynienia z kompaktowym ultrazoomem pozwalającym na ciekawe zabawy z fotografią.

Nowy aparat nie wprowadza wiele nowości, ale to dlatego, że tego typu konstrukcje nie maja już wiele możliwości na rozwój. Użytkownicy otrzymają odchylany ekran pozwalający na lepsze kadrowanie. Pojawił się system DMF, czyli ręcznej korekty ostrości po automatycznym ustawieniu.
Sony Cyber-shot HX350
Sony Cyber-shot HX350 Sony Cyber-shot HX350
Sony Cyber-shot HX350

Usprawniono system optycznej stabilizacji obrazu oraz pojawił się nowszy procesor BIONZ X. Rozszerzono też tryby filmowania w Full HD. Sony Cyber-shot HX350 został niestety pozbawiony łączności bezprzewodowej.
Zobacz także: Relonch 291 - prosty aparat z usługą poprawiania zdjęć »Sony Cyber-shot HX350 korzysta z matrycy Exmor R Cmos o rozdzielczości 21,1 Mpix. Matryca pozwala regulować czułość w zakresie ISO 80-12800. Tryb seryjny daje możliwość pracy z prędkością 10 kl/s. Zastosowany obiektyw działa w zakresie ogniskowych 24-1200 mm. W obudowie znajdziemy złącza micro USB oraz micro HDMI. Zdjęcia zapisujemy na kartach pamięci SD/SDHC/SDXC/Memory Stick Duo/Pro Duo/ ProHG Duo.
Sony Cyber-shot HX350
Sony Cyber-shot HX350
Sony Cyber-shot HX350

Nowy aparat prezentuje się dość ciekawie. O ewentualnym sukcesie rynkowym zadecyduje cena, a tę poznamy prawdopodobnie w styczniu 2017 roku.

Sony Cyber-shot HX350
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony Cyber-shot HX350 - nowy superzoom oficjalnie zaprezentowany

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Sony Cyber-shot HX350 - nowy superzoom oficjalnie zaprezentowany