High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony DA5700ES - elegancki amplituner dla kina domowego

Audio-Video

rss

Sony DA5700ES - elegancki amplituner dla kina domowego

2012.04.24//  J. Kruczek
Sony zaprezentowało nowy amplituner dla kina domowego. Urządzenie oznaczone symbolem DA5700ES jest określane mianem flagowego modelu serii ES. Producent zadbał nie tylko o szerokie możliwości techniczne, ale także o elegancki design.
Zobacz także: LG HX996TS - nowoczesne kino domowe z układem dwóch subwooferów »Amplituner wygląda wyśmienicie i będzie się bardzo dobrze prezentował w ekskluzywnym salonie. Projektanci zadbali o każdy szczegół, dzięki czemu mamy do czynienia z solidnym i stylowym urządzeniem. Do produkcji wykorzystano materiały najwyższej jakości, a samo urządzenie wzbogacono o kilka interesujących funkcji pozwalających na jeszcze lepszą pracę z różnymi zestawami kina domowego.
Sony DA5700ES Sony DA5700ES
Sony DA5700ES Sony DA5700ES
Sony DA5700ES Sony DA5700ES


Zobacz także: KI Pearl Lite - Poznaj białą perłę Marantza »Sony DA5700ES oferuje moc wyjściową 120 W i 7.2-kanałowy dźwięk z możliwością rozszerzenia do 9.2 kanałów. Nie zabrakło obsługi radia internetowego, którą umożliwia łączność bezprzewodowa.  Na pokładzie znalazło się 6 wejść i 2 wyjścia HDMI, 2 wejścia i 1 wyjście video. Urządzenie posiada system Digital Cinema Auto Calibration EX oraz możliwość konwersji źródeł analogowych do Full HD. Producent zadbał również o zgodność z 3D. Niestety nie znamy jeszcze ceny nowego amplitunera, która ma zostać zdradzona w najbliższym czasie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony DA5700ES - elegancki amplituner dla kina domowego

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony DA5700ES - elegancki amplituner dla kina domowego