High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Sony Ericsson Aspen - nowy model z serii GreenHeart

Telefony

rss

Sony Ericsson Aspen - nowy model z serii GreenHeart

2010.02.07//  J. Kruczek
Sony Ericsson Aspen będzie pierwszym telefonem japońsko-szwedzkiego duetu wyposażonym w nowy system Windows Mobile w wersji 6.5.3. Nowy telefon jest przedstawiany, jako część linii GreenHeart, ekologicznych telefonów przyszłości. Mimo zielonej etykietki, Aspen jest typowym biznesowym smartfonem.
Zobacz także: Sony Ericsson Xperia X10 - Android od SE już w lutym »Aspen charakteryzuje się pełnowymiarową klawiatura QWERTY. Nowy telefon jest średniobudżetowym modelem, którego głównym zadaniem jest wprowadzenie do oferty firmy modelu z najnowszym systemem Windows Mobile na pokładzie. Aspec oferuje wszystkie najważniejsze rozwiązania, ale sam telefon nie oferuje rewolucji w rynku komórek. Telefon wyposażono w ekran 2.4 cala o rozdzielczości 320 x 240 pikseli.
Sony Ericsson Aspen Sony Ericsson Aspen
Sony Ericsson Xperia Sony Ericsson Xperia
Sony A845 Walkman Sony A845 WalkmanZobacz także: First Else - nowoczesny smartfon od Emblaze Mobile »W Sony Ericsson Aspen nie zabrakło aparatu, który oferuje obiektyw 3,2 megapiksela. Łączność zapewniają moduły WiFi i Bluetooth. Jak zapewnia producent, nowy telefon będzie zawierał łatwą obsługę portali i aplikacji społecznościowych jak Facebook, Youtube czy Skype. Sony Ericsson Aspen trafi na rynek w drugim kwartale 2010, jak na razie nie znamy jeszcze ceny nowego modelu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony Ericsson Aspen - nowy model z serii GreenHeart

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Sony Ericsson Aspen - nowy model z serii GreenHeart