High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Sony Ericsson Walkman - nowe telefony Zylo i Spiro zaprezentowane

Telefony

rss

Sony Ericsson Walkman - nowe telefony Zylo i Spiro zaprezentowane

2010.04.15//  J. Kruczek
Sony Ericsson zapowiedział dwa nowe telefony z serii Walkman, które posłużą użytkownikom, jako mini centra rozrywki oraz platformy dla serwisów społecznościowych. Telefony zostaną zintegrowane z serwisami takimi jak Facebook, Twitter czy Youtube.
Zobacz także: Sony Ericsson Xperia X10 mini i mini pro zaprezentowane »Nowe modele to Zylo i Spiro i oba obsługują bezstratny system audio FLAC. Model Zylo zostanie wyposażony w ekran LCD o przekątnej 2,6 cala. Wyświetlacz będzie oferował rozdzielczość QVGA. Telefon będzie miał wbudowany aparat o matrycy 3,2 megapiksela z możliwością nagrywania filmów. Dodatkowo Zylo będzie miał pamięć wewnętrzną 256MB z możliwością poszerzenia za pomocą kart pamięci microSD. Telefon będzie miał wbudowany moduł Bluetooth A2DP oraz tuner FM.
Sony Ericsson Spiro i Zylo Sony Ericsson Spiro i Zylo
Sony Ericsson Spiro i Zylo Sony Ericsson Spiro i Zylo
Sony Ericsson Spiro i Zylo Sony Ericsson Spiro i Zylo

Spiro będzie posiadał mniejszy ekran o wymiarze 2,2 cala. Aparat będzie miał matrycę 2,2 megapiksela, a telefon zostanie pozbawiony łączności 3G. Pamięć wewnętrzną pomniejszono do 5MB, ale pozostawiono możliwość rozszerzenia jej za pomocą kart microSD.
Zobacz także: Sony Ericsson Aspen - nowy model z serii GreenHeart »Największy nacisk w obu modelach położono na integrację ich z serwisami społecznościowymi. Telefony będą dawały możliwość łączenia się z kontami na Facebooku i Twitterze, zdjęcia będzie można uploadować do serwisów Picasa oraz Flickr. Filmy będą bezpośrednio wrzucane na Youtube. Telefony zostaną wyposażone w funkcję TrackID pozwalająca na namierzanie informacji o autorze słuchanego nagrania. Telefony trafią do sprzedaży w trzecim kwartale roku w nieustalonej jeszcze cenie.

Sony Ericsson Spiro i Zylo Sony Ericsson Spiro i Zylo
Sony Ericsson Spiro i Zylo Sony Ericsson Spiro i Zylo
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony Ericsson Walkman - nowe telefony Zylo i Spiro zaprezentowane
 / 
Komentarze do: Sony Ericsson Walkman - nowe telefony...
Geminus pisze:

Mam nieodparte wrazenie, ze Sony Ericsson podaza sladami Motoroli i przezywa niemoc tworcza. Oni po wypuszczeniu serii V dlugo nic nowego wartego uwagi nie pokazali. Podobnie jest z SE.

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Sony Ericsson Walkman - nowe telefony Zylo i Spiro zaprezentowane