High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Sony GP-VPT2BT - praktyczny uchwyt do aparatów i statyw w jednym

Foto

rss

Sony GP-VPT2BT - praktyczny uchwyt do aparatów i statyw w jednym

2020.01.16//  J. Kruczek
Sony zaprezentowało uchwyt do aparatów GP-VPT2BT. Akcesorium łączy w sobie część funkcji gimbala oraz statywu. Gadżet pozwala bowiem na wygodne trzymanie aparatu, a w razie potrzeby można go rozłożyć do pozycji statywu. Niestety urządzenie nie jest gimbalem.
Sony GP-VPT2BT przede wszystkim pozwala na bezprzewodowe połączenie z aparatem, co zwiększa wygodę użytkowania. Producent zadbał także o odpowiednio długi i wygodny uchwyt, co daje komfort pracy. W obudowie znalazły się przyciski do sterowania najważniejszymi funkcjami aparatów oraz dźwignia regulacji zoomu.
Sony GP-VPT2BT
Sony GP-VPT2BT Sony GP-VPT2BT
Sony GP-VPT2BT

Nowe akcesorium współpracuje z aparatami: Sony A9II, A9, A7R IV, A7R III, A7III, A6600, A6400, A6100 oraz RX100 VII oraz RX0 II. Prezentowany uchwyt mimo braku systemu stabilizacji znanego z gimbalów pozwala na lepsze i stabilniejsze kadrowanie. Wielu kreatywnych fotografów doceni takie akcesorium. Duża zaletą jest także możliwość transformacji w mały statyw.
Zobacz także: Feiyu Tech zaprezentował cztery nowe gimbale »Sony GP-VPT2BT ma zadebiutować na rynku w lutym bieżącego roku. Producent wycenił akcesorium na kwotę około 200 euro.
Sony GP-VPT2BT
Sony GP-VPT2BT
Sony GP-VPT2BT

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony GP-VPT2BT - praktyczny uchwyt do aparatów i statyw w jednym

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Sony GP-VPT2BT - praktyczny uchwyt do aparatów i statyw w jednym