High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony HT-ZF9 i HT-XF9000 - zapowiedź nowych soundbarów

Audio-Video

rss

Sony HT-ZF9 i HT-XF9000 - zapowiedź nowych soundbarów

2018.01.14//  J. Kruczek
Sony zaprezentowało nowe głośniki dla osób szukających wydajnych belek dźwiękowych. Pierwszy z modeli to HT-ZF9 stawiający na Dolby Atmos i firmowy system Vertical Surround Engine zapewniający przestrzenny dźwięk. Drugi model to HT-XF9000 oferujący takie same właściwości, ale w wersji 2.1-kanałowej.
Producent chwali się perfekcyjnym dźwiękiem przestrzennym dzięki zgodności z systemami Dolby Atmos oraz DTS:X. Funkcja VES oraz S-Force Pro Front Surround poprawiają pole akustyczne przedniego efektu przestrzennego. Sony HT-ZF9 daje możliwość przekształcenia dźwięku dwukanałowego w 7.1.2-kanałowy.
Sony HT-ZF9 i HT-XF9000
Sony HT-ZF9 i HT-XF9000 Sony HT-ZF9 i HT-XF9000
Sony HT-ZF9 i HT-XF9000


Zobacz także: Toshiba Symbio - jeden głośnik do sterowania całym domem »Z myśla o współpracy z tym modelem na rynku pojawią się także tylne głośniki SA-ZR9. Sony HT-ZF9 obsługuje materiały w najwyższej jakości, więc podczas seansów filmowych będziemy się cieszyli wręcz kinową jakością dźwięku. Oba nowe głośniki mogą się łączyć z telewizorem przez Bluetooth. Nie zabrakło modułu WiFi, który pozwoli na sprawniejszy przerzut materiałów czy dostęp do serwisów sieciowych a nawet do asystenta Google. Sony HT-ZF9 i HT-XF9000 mają być dostępne na rynku wiosną. Wtedy poznamy szczegóły oraz ceny.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony HT-ZF9 i HT-XF9000 - zapowiedź nowych soundbarów

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony HT-ZF9 i HT-XF9000 - zapowiedź nowych soundbarów