High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony Hi-Fi CMT-CX5BiP - nowy system audio dla posiadaczy iPhone'a

Audio-Video

rss

Sony Hi-Fi CMT-CX5BiP - nowy system audio dla posiadaczy iPhone'a

2011.07.18//  J. Kruczek
Sony zaprezentowało nowy system Hi-Fi CMT-CX5BiP, który ma zapewnić czyste brzmienie w futurystycznej i smukłej formie. Oczywiście, jak przystało na nowoczesny zestaw nie zabrakło tu stacji dokującej dla iPhone'a, która jest już standardowym wyposażeniem podobnych urządzeń.
Zobacz także: Sharp CD-DH790 - miniwieża z odtwarzaczem kaset magnetofonowych »Właściciele Hi-Fi CMT-CX5BiP mogą odtwarzać muzykę z odtwarzacza CD bądź urządzeń wpiętych przez port USB. Dzięki temu odtworzymy ulubione kawałki bezpośrednio z dysków przenośnych i pamięci USB. Na pokłądzie znalazł się też tuner radia FM. Głośniki oferują moc 40W każdy, a nowoczesna technologia dba o generowanie przestrzennego dźwięku.
Sony Hi-Fi CMT-CX5BiP Sony Hi-Fi CMT-CX5BiP
Sony Hi-Fi CMT-CX5BiP Sony Hi-Fi CMT-CX5BiP
Sony Hi-Fi CMT-CX5BiP Sony Hi-Fi CMT-CX5BiP


Zobacz także: Eton Soulra XL - boombox z dokiem dla iPoda zasilany słońcem »Producent zapewnia, że Hi-Fi CMT-CX5BiP posiada łatwy interfejs użytkownika, który pozwoli na łatwe wyszukiwanie ulubionych utworów. Stacja dokująca na iPhone'a pozwoli na odtwarzanie muzyki bezpośrednio ze smartfona i równoczesne ładowanie. Niestety nie znamy jeszcze ceny i dokładnej daty premiery urządzenia. Według wstępnych zapowiedzi Hi-Fi CMT-CX5BiP zadebiutuje na rynku w najbliższych tygodniach na rynku brytyjskim, a następnie w pozostałych krajach Europy.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony Hi-Fi CMT-CX5BiP - nowy system audio dla posiadaczy iPhone'a

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony Hi-Fi CMT-CX5BiP - nowy system audio dla posiadaczy iPhone'a