High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony MDR-ZX310AP - słuchawki dla mobilnych użytkowników

Audio-Video

rss

Sony MDR-ZX310AP - słuchawki dla mobilnych użytkowników

2014.12.13//  J. Kruczek
Sony wprowadza na nasz rynek nowe słuchawki MDR-ZX310AP. Urządzenie powstało głównie z myślą o zastosowaniach mobilnych, choć spisze się także ze stacjonarnymi sprzętami audio. Składana konstrukcja pozwala na wygodny transport.
Zobacz także: Denon prezentuje nowe zaawansowane słuchawki z serii Music Maniac »Sony MDR-ZX310AP posiadają nie tylko solidną, składaną konstrukcję, ale także komfortowe wykończenie nauszników. Umieszczono w nich 30-milimetrowe przetworniki pracujące w szerokim pasmie przenoszenia 10 Hz - 24 kHz. Reprodukcję doskonałego dźwięku ma wspomagać system Beat Response Control.
Sony MDR-ZX310AP
Sony MDR-ZX310AP Sony MDR-ZX310AP
Sony MDR-ZX310AP


Zobacz także: Koss wprowadza na rynek słuchawki Pro4S, SP540 i SP330 »Słuchawki powstały z myślą o użytkownikach mobilnych, a to oznacza obecność pilota i mikrofonu na przewodzie. Sony MDR-ZX310AP mogą się pochwalić niską wagą wynoszącą 125 gramów. Nowy sprzęt pojawił się już na naszym rynku w cenie 135 złotych. W sklepach znajdziemy słuchawki w kolorze czarnym, białym, niebieskim i czerwonym.

Sony MDR-ZX310AP
Sony MDR-ZX310AP
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony MDR-ZX310AP - słuchawki dla mobilnych użytkowników

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony MDR-ZX310AP - słuchawki dla mobilnych użytkowników