High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Sony PlayStation 4 zadebiutuje 29 listopada! Potwierdzono datę premiery

Komputery i konsole

rss

Sony PlayStation 4 zadebiutuje 29 listopada! Potwierdzono datę premiery

2013.08.21//  J. Kruczek
PlayStation 4 zadebiutuje w Europie 29 listopada bieżącego roku. koncern Sony potwierdził daty premiery swojego nowego sprzętu. Podczas konferencji na targach Gamescom ostatecznie potwierdzono daty premiery i zdradzono kilka nowych szczegółów.
W tym roku konsola trafi do 32 państw, w tym do Polski, co powinno ucieszyć graczy znad Wisły. Niestety mniej optymistyczna jest cena, która wyniesie u nas około 1800 złotych. Sony podtrzymało wstępną kwotę wynoszącą na rynku europejskim 399 euro, u nas oczywiście dojdą wszelkie podatki i tym podobne opłaty. Co ważne Amerykanie otrzymają sprzęt dwa tygodnie przez Europejczykami, a więc przed zakupem poznamy recenzje finalnej wersji.
Playstation 4
Playstation 4 Playstation 4
Playstation 4


Zobacz także: Kontroler z Xboxa One będzie współpracował z pecetami »PlayStation 4 zostało już zamówione w przedsprzedaży przez przeszło milion osób. Warto też podkreślić, że Sony doda do każdego egzemplarza konsoli kod na a 14-dniowa aktywację usługi Playstation Plus. To zaś oznacza możliwość pobrania dwóch gier za darmo: DriveClub oraz Resogun. Osoby, które zdecydują się przedłużyć dostęp do platformy na rok otrzymają trzy miesiące darmo i kolejne gry. PlayStation 4 zapowiada się interesująco i od początku wygrywa wyścig z Xboxem. Już niedługo się przekonamy, jak wyjdzie bezpośrednie rynkowe starcie konsol.
Playstation 4
Playstation 4 Playstation 4
Playstation 4

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony PlayStation 4 zadebiutuje 29 listopada! Potwierdzono datę premiery

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Sony PlayStation 4 zadebiutuje 29 listopada! Potwierdzono datę premiery