High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Sony S1 i S2 będą zintegrowane z telewizorami Bravia

Telefony

rss

Sony S1 i S2 będą zintegrowane z telewizorami Bravia

2011.07.25//  J. Kruczek
Sony już niedługo wyda na rynek swoje pierwsze tablety S1 i S2, które dołączą do walki o prym na rynku. Oprócz tradycyjnych funkcji, które są niezmienne dla wszystkich tabletów znajdziemy w nowych modelach kilka ciekawostek.
Japoński producent potwierdził właśnie pełną kompatybilność tabletów z telewizorami Sony Bravia, wyposażonymi w moduł WiFi. Dzięki sieci bezprzewodowej użytkownicy będą mogli zmienić tablety w domowe odtwarzacze. Urządzenia bez problemu połączą się z telewizorami Bravia i przejmą funkcję domowego centrum rozrywki. Użytkownik będzie mógł odtwarzać multimedia z tabletu oraz przeglądać internet czy grać. Wszystko bez konieczności podłączania zbędnych kabli.
Sony S1 i S2 Sony S1 i S2
Sony S1 i S2 Sony S1 i S2
Sony S1 i S2 Sony S1 i S2


Zobacz także: Lenovo IdeaPad P1 - nowy tablet z systemem Windows »Przypomnijmy, że nowe tablety będą napędzane przez platformę Nvidia Tegra 2 z dwurdzeniowymi procesorami o taktowaniu 1GHz. W modelu S1 znajdziemy ekran LCD o przekątnej 9,4 cala, zaś w S2 zamontowano dwa ekrany o przekątnej 5,5 cala każdy. Tablety będą wyposażone w moduły WiFi oraz 3G i 4G. Gracze powinni się ucieszyć faktem, że tablety będą posiadały certyfikat Playstation, co pozwoli na granie na telewizorach Bravia w gry pochodzące z PSP. Premiera tabletów nastąpi jesienią bieżącego roku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony S1 i S2 będą zintegrowane z telewizorami Bravia

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Sony S1 i S2 będą zintegrowane z telewizorami Bravia