High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Sony Tablet S - wersja z modułem 3G zadebiutuje w tym miesiącu

Telefony

rss

Sony Tablet S - wersja z modułem 3G zadebiutuje w tym miesiącu

2011.11.14//  J. Kruczek
Sony Tablet S od niedawna jest dostępny na rynku, ale szybko zaskarbił sobie uznanie użytkowników. Japoński tablet jest jednym z lepszych urządzeń w tym segmencie i niedługo będzie jeszcze lepszy. W tym miesiącu ma zadebiutować wersja tabletu wyposażona w moduł 3G.
Przypomnijmy, że Sony Tablet S został oparty o platformę Nvidia Tegra 2 z dwurdzeniowym procesorem o taktowaniu 1GHz, który współpracuje z 1GB pamięci RAM. Pracę na tablecie umożliwia ekran dotykowy o przekątnej 9,4 cala i rozdzielczości 1280x800 pikseli. Użytkownicy mogą wybierać między wersjami pamięci 16 i 32GB. Zaś największym minusem jest brak modułu 3G, który na szczęście jeszcze w tym miesiącu zostanie dodany do oferty.
Sony Tablet S Sony Tablet S
Sony Tablet S Sony Tablet S
Sony Tablet S Sony Tablet S


Zobacz także: Nook Tablet - godny konkurent dla Kindle Fire »Wprowadzenie modeli z obsługą 3G zwiększą znacznie mobilność urządzenia. Dzięki uruchomieniu karty SIM będzie można cieszyć się dostępem do sieci w każdym miejscu. Do tej pory użytkownik był uzależniony od dostępu do sieci WiFi. Sony Tablet S z modułem 3G powinien zadebiutować w najbliższych dniach. Niestety nie jest znana jego cena, ale nieoficjalnie mówi się o kwocie 2599 złotych za wersję 16GB.
Sony Tablet S Sony Tablet S
Sony Tablet S Sony S1 i S2
Sony Tablet S Sony S1 i S2

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony Tablet S - wersja z modułem 3G zadebiutuje w tym miesiącu

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Sony Tablet S - wersja z modułem 3G zadebiutuje w tym miesiącu