High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Sony VAIO Duo 13 - hybrydowy ultrabook do codziennej pracy

Komputery i konsole

rss

Sony VAIO Duo 13 - hybrydowy ultrabook do codziennej pracy

2013.06.09//  J. Kruczek
Sony VAIO Duo 13 jest kolejnym notebookiem łączącym w sobie standardowy układ z możliwością zmiany w tablet internetowy. Ekran współpracuje z rysikiem, co pozwoli na precyzyjną pracę z zaawansowanymi aplikacjami.
Nowy model posiada 13,3-calowy ekran pracujący w rozdzielczości Full HD 1080p. Sercem laptopa mogą być procesory Intel Core i7-4500U bądź i5-4200U. Główne układy będą współpracowały z 8 GB pamięci RAM, zaś dane będą przechowywane na nośnikach SSD o pojemności 256 GB.
Sony VAIO Duo 13
Sony VAIO Duo 13 Sony VAIO Duo 13
Sony VAIO Duo 13


Zobacz także: Acer Aspire R7 - innowacyjny notebook z myślą o Windowsie 8 »Niestety Sony VAIO Duo 13 korzysta jedynie ze zintegrowanej karty Intel HD 4400. Producent zadbał o wszystkie najważniejsze porty do komunikacji z innymi urządzeniami. Sony VAIO Duo 13 ma pozwalać na nawet 15 godzin pracy na jednym ładowaniu. Podejrzewamy jednak, że ten wynik jest mocno zawyżony. Nowy ultrabook ma zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku, ale jego ceny nie zostały jeszcze zdradzone.

Sony VAIO Duo 13
Sony VAIO Duo 13
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony VAIO Duo 13 - hybrydowy ultrabook do codziennej pracy

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Sony VAIO Duo 13 - hybrydowy ultrabook do codziennej pracy