High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony VPL-HW20 - nowy projektor do zastosowania w kinie domowym

Audio-Video

rss

Sony VPL-HW20 - nowy projektor do zastosowania w kinie domowym

2010.09.20//  J. Kruczek
Sony wprowadziło na rynek nowy projektor przeznaczony do zastosowań w kinie domowym. Najnowszy model to VPL-HW20, został on wyposażony w technologię Sony Advanced Iris 3, która naśladuje działanie oka ludzkiego. Dzięki tej technologii projektor reaguje dynamicznie na zmiany jasności sceny i zapewnia optymalny kontrast.
Zobacz także: Sanyo PLC-WM4500L i PLC-WM5500L - nowe projektory trafią do sprzedaży w sierpniu »Nowy projektor zapewnia kontrast na poziomie 80000:1, co pozwala na wydobycie szczegółów z ciemnych obrazów oraz na uzyskanie dobrej widoczności w bardzo jasnych scenach. Duży kontrast jest zasługą udoskonalonych paneli Sony SXRD zapewniających niezmiennie wysoką jakość na całym ekranie.
Sony VPL-HW20 Sony VPL-HW20
Sony VPL-HW20 Sony VPL-HW20
Sony VPL-HW20 Sony VPL-HW20


Zobacz także: Casio prezentuje nowe projektory z technologią LED & Laser »Wykorzystanie trzech paneli SXRD o rozdzielczości 1920x1080 pikseli każdy daje całkowita rozdzielczość znacznie wyższa od tradycyjnych projektorów HD. Obiektyw projektora pozwala na ręczną regulację powiększenia oraz położenia obrazu w pionie i poziomie. Producent zadbał o dopracowany system przetwarzania obrazu oraz o dokładną reprodukcję barw. Całość tworzy bardzo wygodny projektor o wysokiej jakości, który idealnie spisze się w domowym zaciszu. Urządzenie powinno już niedługo trafić na sklepowe półki sklepów ze sprzętem RTV.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony VPL-HW20 - nowy projektor do zastosowania w kinie domowym

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony VPL-HW20 - nowy projektor do zastosowania w kinie domowym