High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony VPL-HW50ES - pierwsze informacje o nowym projektorze z górnej półki

Audio-Video

rss

Sony VPL-HW50ES - pierwsze informacje o nowym projektorze z górnej półki

2012.07.24//  J. Kruczek
Sony już się przygotowuje do targów IFA w Berlinie. Zobaczymy na nich między innymi następcę jednego z flagowych projektorów. Model VPL-HW50ES zapowiada się dość interesująco, przynajmniej patrząc na ujawnioną część specyfikacji.
Zobacz także: Acer K520 - hybrydowy projektor wykorzystujący światło laserowe i LED »Przede wszystkim nowy model zastąpi na rynku obecny od roku VPL-HW30ES. Zmiana modelu wynika bardziej z marketingu niż potrzeby poprawiania czegoś w poprzedniku. Widać to też w samej konstrukcji, która w większości nie różni się od starego modelu. Producent wprowadził kosmetyczne zmiany, które nieco polepszą i tak już rewelacyjną jakość.
Sony VPL-HW50ES Sony VPL-HW50ES
Sony VPL-HW50ES Sony VPL-HW50ES
Sony VPL-HW50ES Sony VPL-HW50ES


Zobacz także: Canon XEED WX6000 i SX6000 - ciekawe projektory instalacyjne »Szczątkowe informacje mówią o uzyskaniu lepszego kontrastu, który wyniesie milion do jednego oraz jasności. Ta ma wzrosnąć do 1400 ANSI lumenów. Duży wpływ na polepszenie parametrów mają mieć poprawione algorytmy przetwarzania obrazu RCP. Niezmienna zostanie technologia odtwarzania obrazu 3D. Oznacza to miedzy innymi brak zmian w kwestii okularów. Ciągle nie zdradzono szczegółów technicznych, ale wiadomo już, że Sony VPL-HW50ES ma kosztować 3500 euro, czyli około 15 tysięcy złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony VPL-HW50ES - pierwsze informacje o nowym projektorze z górnej półki

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony VPL-HW50ES - pierwsze informacje o nowym projektorze z górnej półki