High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Sony Vaio EE34 - budżetowy laptop od Sony z platformą AMD

Komputery i konsole

rss

Sony Vaio EE34 - budżetowy laptop od Sony z platformą AMD

2011.02.27//  J. Kruczek
Sony Vaio to marka, która kojarzy się z mocnymi i bardzo drogimi laptopami kierowanymi dla zamożnych klientów. Tym większym zaskoczeniem jest prezentacja budżetowego Sony Vaio EE34, który wyceniono na zaledwie 600 dolarów, co w przypadku Sony jest dość niską ceną.
Zobacz także: Fujitsu LifeBook P701 i P771 - nadchodzą netbooki, które zawstydzą duże laptopy »W założeniu Sony Vaio EE34 ma być tanim laptopem z odtwarzaczem Blu-ray. Urządzenie wpisuje się w tą charakterystykę dzięki zastosowaniu tańszej platformy od AMD, a nie drogich platform Intela. Na pokładzie znajdziemy więc procesor AMD Athlon II P340 o taktowaniu 2,2GHz. Układ nie należy do najmocniejszych, ale w zupełności wystarczy do obsługi odtwarzacza Blu-ray i codziennej pracy.
Sony Vaio EE34 Sony Vaio EE34
Sony Vaio Sony Vaio
Sony Vaio Sony Vaio


Zobacz także: MacBook Pro - Apple wprowadziło na rynek nowe laptopy biznesowe »Producent wykorzystał kartę grafiki AMD Mobility Radeon HD 4250 oraz 4GB pamięci RAM DDR3. Do przechowywania plików posłuży dysk Toshiby o pojemności 320GB. Sony Vaio EE34 oferuje matrycę LED o przekątnej 15,6 cala i rozdzielczości 1366x768 pikseli. Mała rozdzielczość jest rekompensowana złączem HDMI, które pozwala na wyświetlanie obrazu na zewnętrznych ekranach. Pozwoli to na pełne cieszenie się z napędu Blu-ray. Dziwi trochę fakt pominięcia tego modelu w kampaniach reklamowych. Najwyraźniej Sony nie chciało zaniżać wizerunku marki Vaio, ale zdecydowało się na uzupełnienie oferty.
Sony Vaio Sony Vaio
Sony Vaio Sony Vaio
Sony Vaio Sony Vaio
Sony Vaio Sony Vaio
Sony Vaio Sony Vaio
Sony Vaio Sony Vaio

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony Vaio EE34 - budżetowy laptop od Sony z platformą AMD

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Sony Vaio EE34 - budżetowy laptop od Sony z platformą AMD