High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony WF-1000XM3 - zapowiedź bezprzewodowych słuchawek z redukcją szumów

Audio-Video

rss

Sony WF-1000XM3 - zapowiedź bezprzewodowych słuchawek z redukcją szumów

2019.07.06//  J. Kruczek
Sony przygotowało nowe słuchawki z aktywną redukcją szumów. Model WF-1000XM3 to bezprzewodowe słuchawki duszne mające serwować doskonałe brzmienie i całkowitą izolację od świata.
Za redukcję szumów odpowiada układ złożony z dwóch mikrofonów skierowanych po jednym w przód i tył. Obliczeniami zajmuje się procesor HD QN1e. Hałasy są eliminowane przez generowanie odwróconych fal dźwiękowych.
Sony WF-1000XM3
Sony WF-1000XM3 Sony WF-1000XM3
Sony WF-1000XM3

Słuchawki wyposażono w akumulator zapewniający około 6 godzin pracy. W zestawie znajdziemy także etui pełniące rolę powerbanku co ma wydłużyć czas pracy do 24 godzin. W lewej słuchawce umieszczono panel pozwalający na wyłączanie redukcji oraz sterowanie głośnością i odtwarzaczem. Sony WF-1000XM3 posiadają także system automatycznego wstrzymywania muzyki po wyjęciu z uszu. Producent zapewnia o doskonałym systemie mocowania w uszach, a w zestawie dodaje kilka wkładek, aby dopasować słuchawki do każdego użytkownika.
Zobacz także: AfterShokz Aeropex - premiera słuchawek korzystających z przewodzenia kostnego »Sony WF-1000XM3 korzystają z 24-bitowego systemu przetwarzania. Urządzenie ma też optymalizować skompresowane pliki audio. Słuchawki mają się pojawić w sprzedaży w sierpniu za cenę 230 dolarów. Użytkownicy wybiorą model biały bądź czarny.
Sony WF-1000XM3
Sony WF-1000XM3
Sony WF-1000XM3

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony WF-1000XM3 - zapowiedź bezprzewodowych słuchawek z redukcją szumów

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony WF-1000XM3 - zapowiedź bezprzewodowych słuchawek z redukcją szumów