High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Sony Walkman W274S - odtwarzacz MP3 dla sportowców

Gadżety

rss

Sony Walkman W274S - odtwarzacz MP3 dla sportowców

2013.10.02//  J. Kruczek
Sony Walkman W274S jest idealnym urządzeniem dla miłośników muzyki podczas aktywnego wypoczynku. Urządzenie zostało zamknięte w małej, wodoodpornej obudowie znajdującej się na nauszniku. Dzięki temu użytkownik nie będzie się musiał zmagać z przewodami oraz niewygodnym urządzeniem w kieszeni.
Zobacz także: Hammerhead - oryginalna nawigacja rowerowa »Nowa propozycja doskonale się wpisuje w aktualne trendy. Producent zapewnia nie tylko wysoki komfort użytkowania, ale także bardzo dobrą jakość dźwięku płynącego ze słuchawek. Obudowa odtwarzacza pozwala na zanurzenie do dwóch metrów, co pozwala na cieszenie się muzyką na przykład podczas wypadu na basen.
Sony Walkman W274S
Sony Walkman W274S Sony Walkman W274S
Sony Walkman W274S


Zobacz także: Magellan Echo - funkcjonalny zegarek dla sportowców »Sony Walkman W274S posiada wbudowana pamięć o pojemności 8 GB, co pozwala na zmieszczenie nawet 2000 utworów. Niestety tajemnica pozostaje cena ciekawego odtwarzacza. Tą powinniśmy poznać już niedługo, ponieważ oficjalna premiera będzie miała miejsce jeszcze w tym miesiącu. Osoby uprawiające sport i aktywnie spędzające czas powinny się zainteresować nową propozycją japońskiego producenta.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony Walkman W274S - odtwarzacz MP3 dla sportowców

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Sony Walkman W274S - odtwarzacz MP3 dla sportowców