High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Sony Xperia XA2 Ultra - przecieki na temat smartfona

Telefony

rss

Sony Xperia XA2 Ultra - przecieki na temat smartfona

2017.12.30//  J. Kruczek
Sony Xperia XA2 Ultra pojawia się w kolejnych przeciekach i rysuje się na interesującego smartfona. Informacje o modelu pojawiły się w kilku źródłach co może oznaczać, że jego premiera jest już dość bliska.
Zobacz także: Xiaomi Mi Max 3 - pierwsze informacje o phablecie »Klienci mogą oczekiwać sporego smartfona z 6-calowym ekranem Full HD. Możemy jednak zapomnieć o smukłych ramkach. Ta nowinka stylistyczna jeszcze nie dotarła do Japonii i jeżeli Sony zdecyduje się na takie rozwiązanie to zapewne pojawi się ono w którymś flagowym modelu.
Sony Xperia XA1 Ultra
Sony Xperia XA1 Ultra Sony Xperia XA1 Ultra
Sony Xperia XA1 Ultra


Zobacz także: Honor 9 Lite - oficjalny debiut nowego smartfona »Według przecieków specyfikacja powinna obejmować procesor Qualcomm Snapdragon 630 wspomagany przez 4 GB pamięci RAM. Na dane ma zostać przeznaczone 64 GB pamięci wewnętrznej. Za obsługę wszystkiego ma odpowiadać Android 8.0 Oreo. Nie wiemy jakie elementy jeszcze pojawią się na pokładzie. Z pewnością użytkownicy doceniliby pojemniejszą baterię, ponieważ 2700 mAh z poprzednika to trochę mało. Szacuje się, że Sony Xperia XA2 Ultra zadebiutuje podczas targów MWC 2018.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Sony A6400 - debiut szybkiego bezlusterkowcaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony Xperia XA2 Ultra - przecieki na temat smartfona

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Sony Xperia XA2 Ultra - przecieki na temat smartfona