High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Sony Xperia XZ1 Compact trafił do otwartej sprzedaży w Polsce

Telefony

rss

Sony Xperia XZ1 Compact trafił do otwartej sprzedaży w Polsce

2018.01.05//  J. Kruczek
Sony Xperia XZ1 Compact jest obecna na rynku od dłuższego czasu, ale w Polsce była oferowana jedynie przez sieć Plus. Teraz się to zmieniło i smartfon trafił do otwartej sprzedaży. Niestety producent wysoko wycenił ten model.

Urządzenie można już zamawiać, a dostawy ruszą od 8 stycznia. Sony Xperia XZ1 Compact został wyceniony na naszym rynku na kwotę 2399 złotych, co sprawia, że klienci mają szerokie pole do poszukiwania ewentualnych alternatyw.
Sony Xperia XZ1 Compact
Sony Xperia XZ1 Compact Sony Xperia XZ1 Compact
Sony Xperia XZ1 Compact

Trzeba jednak przyznać, że Sony Xperia XZ1 Compact jest wydajnym urządzeniem o dość niewielkich gabarytach. Dziś ekran 4,6 cala jest rzadko spotykany w topowych modelach. Wyświetlacz oferuje rozdzielczość HD. Sercem smartfona został procesor Qualcomm Snapdragon 835 wspomagany przez 4 GB RAMu. Dane przechowamy w pamięci o pojemności 32 GB oraz na kartach microSD.
Zobacz także: LG V30 Raspberry Rose - specjalna wersja na Walentynki »Użytkownicy wykorzystają kamerę główną o rozdzielczości 19 Mpix oraz przednią 8 Mpix. Specyfikacja obejmuje moduły WiFi, Bluetooth, NFC oraz LTE. W obudowie znajdziemy czytnik linii papilarnych oraz głośniki stereo. Całość zasila akumulator 2700 mAh, a obsługą urządzenia zajmuje się Android 8.0.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Xiaomi - teaser składanego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony Xperia XZ1 Compact trafił do otwartej sprzedaży w Polsce

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Sony Xperia XZ1 Compact trafił do otwartej sprzedaży w Polsce