High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Sony Xperia Z Ultra WiFi - nieco tańsza wersja bez łączności 3G

Telefony

rss

Sony Xperia Z Ultra WiFi - nieco tańsza wersja bez łączności 3G

2014.01.24//  J. Kruczek
Sony Xperia Z Ultra jest obecnie jednym z najlepszych phabletów na rynku. Japoński producent zdecydował się na wypuszczenie nieco tańszej wersji pozbawionej modułu 3G. Ten ruch zmienił zasadniczo dużego smartfona w niewielki tablet, który połączy się z siecią jedynie za pośrednictwem łączności WiFi.
W tej chwili Sony Xperia Z Ultra WiFi jest oferowana jedynie na rynku japońskim, ale niewykluczone, że pojawi się wersja na pozostałe rynku. Sony jednak milczy na ten temat. Smartfon w przeliczeniu kosztuje 499 dolarów, więc nadal nie należy do najtańszych. Mimo to może być ciekawą ofertą dla osób szukających niewielkiego urządzenia do przeglądania internetu w domu.
Sony Xperia Z Ultra WiFi
Sony Xperia Z Ultra WiFi Sony Xperia Z Ultra
Sony Xperia Z Ultra WiFi


Zobacz także: Vivo Xplay 3S - smartfon z ekranem o rozdzielczości 2560x1440 pikseli »Sony Xperia Z Ultra WiFi różni się od podstawowego modelu tylko brakiem obsługi kart SIM. Pozostałe elementy zostały niezmienione. To oznacza ekran o przekątnej 6,44 cali oraz czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800 o taktowaniu 2,2 GHz. Do tego dochodzą 2 GB pamięci RAM. Użytkownicy skorzystają z 16 GB pamięci wewnętrznej oraz aparatów o rozdzielczości 8 i 2 Mpix. Całość zamknięto w obudowie odpornej na kurz i wodę. Mamy nadzieję, że Sony Xperia Z Ultra WiFi wzbogaci europejską ofertę japońskiego producenta.

Sony Xperia Z Ultra WiFi
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony Xperia Z Ultra WiFi - nieco tańsza wersja bez łączności 3G

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Sony Xperia Z Ultra WiFi - nieco tańsza wersja bez łączności 3G